TÜRK HUKUKU

TÜRK HUKUKU

Sofya Hukuk Bürosu, Türk Hukukunun çeşitli alanlarında hizmet vermektedir.  Büromuz yurt dışında ve Türkiye’de iş yapmanıza olanak sağlayan uluslararası bir hukuk bürosu olup, uzmanlık ve tecrübe seviyesi ile bireysel ve kurumsal müşterilerine, sonuca yönelik, hedef odaklı hizmetler sunmaktadır. Modern bir hukuk bürosu olarak müvekkillerimizin memnuniyeti, hukuki hizmete ve bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmaları öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Başarımızın altında yatan en büyük etken, uzun yıllara dayalı tecrübe ve konusunda uzman ekibimizdir.

Türk hukukunda başlıca çalışma alanlarımız; ticaret hukuku, şirketler hukuku, sözleşmeler hukuku, iş hukuku, gayrimenkul hukuku, miras hukuku, icra iflas hukuku ile ceza hukukudur.

Comments

 • Ahsen celik | Eki 16,2019

  Merhabalar.
  Benim babaannem bulgaristan razgrad dogumlu . 1951 yilinda Turkiyeye goc etmisler . Babaannem bu yil vefat etti babam ve ben vatandaslik almak istiyoruz . Ama elimizde muhacir kagidi yok . Bunu nerden alabilirim . Birde biz babaannem icin veraset ilami cikarmak istedigimizde notere gittik noterin bize dedigi merhumun dogum yeri bulgaristan oldugu icin bunu mahkeme yolu ile cikartabilirsiniz . Soylemis oldugunuz evraklara ulasmak icin nasil bir yol izlemem gerekiyor yardimci olursaniz cok sevinirim

  • Sofya Hukuk | Eki 20,2019

   Merhaba Ahsen Celik, Muhacir kağıdını ve Tabiiyet Beyannamesini öncelikle göç edenin bağlı olduğu nüfus müdürlüğünden kontrol ettirin, eğer ulaşamazsanız, her iki evrakı da Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğünden isteyeceksiniz.

 • Leave a Reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir